Na przestrzeni ponad 30 lat wdrożyliśmy nasze systemy oraz usprawniliśmy procesy u ponad 2000 firm z różnych sektorów. Poniżej wybrani klienci, którzy aktualnie korzystają z naszego oprogramowania.

 • "System TETA HR jest na tyle elastyczny, że można wyciągnąć z niego bardzo wiele danych, bezproblemowe stało się również raportowanie."

  Kierownik Działu Kadr i Płac, LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

  Pobierz przypadek wdrożenia TETA HR w firmie LG Electronics

 • „System TETA HR jest bardzo elastyczny i przyjazny dla użytkowników, a pracownicy bardzo dobrze oceniają nowy program i nie mają problemów z jego obsługą.”

  Administrator HR, Bakoma Sp. z o.o.

  Pobierz przypadek wdrożenia TETA HR w Bakoma

 • "Dzięki zmianom, które wprowadziliśmy wraz z oprogramowaniem TETA HR oszczędzamy 62 godziny miesięcznie, to dla zespołu Kadr i Płac bardzo dobry wynik."

  Kierownik Działu Kadr i Płac, Danone Sp. z o.o.

  Pobierz case study wdrożenia TETA HR w Danone Sp. z o.o.

 • INFOR zdecydował się na pakiet, w skład którego wchodzi system TETA ERP w modelu SaaS oraz dostęp do platformy samoobsługowej TETA ME dla wszystkich pracowników grupy. Zakres wdrożenia obejmie działy finansów, kontrolingu, majątku trwałego, kadr, płac i gospodarki własnej.

 • „Wiele zmian, modyfikacji i usprawnień pracownicy Działu IT dokonują sami, a jeśli wymaga to pracy konsultantów czy programistów firmy UNIT4 Polska to jest to realizowane sprawnie, bez większych kosztów,co w dzisiejszych czasach na rynku systemów ERP jest bardzo ważne i bardzo rzadko spotykane”

  IT Manager w Invena S.A.

  Pobierz case study z wdrożenia TETA ERP w INVENA S.A.

 • „Korzyści z wdrożonego rozwiązania odnoszą użytkownicy bezpośredni, kierownicy danych obszarów, ale też udziałowcy firmy”

  Product Manager w IPPL odpowiedzialny za produkcję

  Pobierz case study!

 • „Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów zrealizowanego wdrożenia. Poszukiwaliśmy nowoczesnego, ergonomicznego, łatwego w administrowaniu rozwiązania. I takie rozwiązanie wypracowaliśmy wspólnie z firmą Unit4 Polska.”

  Szef IT, koordynujący wdrożenie ze strony Grene Sp. z o.o

 • "Aby sprawnie zarządzać wszelkimi danymi i automatycznie realizować procesy związane z zasobami ludzkimi potrzebowaliśmy odpowiednich narzędzi informatycznych. Nasz wybór padł na TETA HR, gdyż jej aplikacje spełniają nasze oczekiwania."

  Dyrektor Pionu Personalnego, GAZ-SYSTEM S.A.

 • Nasze dotychczasowe doświadczenia utwierdzają nas w przekonaniu, iż system TETA HR pozwala zwiększyć efektywność obsługi i zautomatyzowanie wielu procesów obsługi pracowniczej.

  Dyrektor ds. Personalnych Medicover SP. z o.o.

 • „System obsługuje wielofirmowość oraz posiada wystarczającą elastyczność pod względem tworzenia zaawansowanych raportów, w oparciu o dostępne w systemie widoki oraz język zapytań SQL”

  Specjalista ds. Informatyki w DGP Dozorbud

  Pobierz przypadek wdrożenia TETA ERP w DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.

 • "Pakiet TETA ERP dostarcza zaawansowane mechanizmy wsparcia dla procesów logistycznych, daje duże możliwości konfiguracji i wdrożenia własnych rozwiązań, przy tym oferowany jest w akceptowalnej cenie."

  Kierownik projektu wdrożenia TETA ERP, BOZ S.A.

 • "Nasze dotychczasowe doświadczenia utwierdzają nas w przekonaniu, iż system TETA ERP pozwolił zwiększyć efektywność obsługi i zautomatyzowanie wielu prac wykonywanych w naszej firmie co pozytywnie wpływa na wzrost zaufania do firmy ze strony klientów i partnerów na rynku."

  Wiceprezes Zarządu Merida Polska sp. z o.o.

 • „System TETA ERP daje niemal nieograniczone możliwości dostosowania procesów do własnych potrzeb”

  Kierownik Działu IT w SOT

  Pobierz Case Study z zastosowania TETA ERP w SOT

 • „Jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrożenia pakietu TETA ERP. Unit4 Polska była otwarta na wszelkie sugestie z naszej strony i wspólnie udało się nam wypracować optymalne dla nas rozwiązanie. Przyjazny i nowoczesny interfejs sprawia, że odczuwamy nie tylko korzyści, ale i satysfakcję z pracy na nowej aplikacji.”

  Prezes Wytwórni Wyrobów Papierowych WORWO Sp. z o.o.

 • „Najważniejsze dla nas było, aby system dostarczał pewnych informacji ze wszystkich zgromadzonych danych, stwarzał możliwość przygotowywania wydruków w różnych konfiguracjach oraz ograniczył papierowy obieg dokumentów.”

  Departament Personalny, Idea Getin Leasing S.A.

 • ,,Nasze dotychczasowe doświadczenia utwierdzają nas w przekonaniu, iż system TETA HR pozwala zwiększyć efektywność obsługi i zautomatyzowanie wielu procesów obsługi pracowniczej. Sprawna obsługa spraw kadrowych i skrócenie czasu obsługi pracowników wpływa pozytywnie na zadowolenie pracowników i wzrost zaufania do naszej firmy, jako pracodawcy."

  Kierownik ds. Administracji Personalnej, Schneider Electric

 • „O wyborze rozwiązania TETA HR zdecydowało przede wszystkim doświadczenie firmy w dziedzinie narzędzi wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi, ich funkcjonalność, nowoczesność oraz dostosowanie oprogramowania do potrzeb naszego działu personalnego.”

  Dyrektor ds. HR, Dębica S.A.

 • "Rozbudowane narzędzia TETA HR umożliwiają przygotowanie szeregu statystyk i zestawień, co przekłada się na zwiększenie efektywności zarządzania przez naszych menadżerów. To także przyspiesza i automatyzuje procesy kadrowo - płacowe w firmie, co znacząco odciąża nasz dział HR. W oparciu o Workflow TETA HR dokumenty są przekazywane od jednej osoby do następnej według odpowiednich procedur zarządczych."

  HR Manager w IS-Polska Sp. z o.o.