News

UNIT4 planuje zatrudnićw Polsce 700 osób

UNIT4 – wiodący dostawca aplikacji dla sektora usług – inwestuje i zwiększa zatrudnienie we wrocławskich centrach biznesowych. Nowi pracownicy będą częścią dynamicznie rozrastających się, międzynarodowych zespołów wsparcia klientów i R&D. Firma oferuje oferty pracy dla programistów, testerów, analityków, specjalistów ds. obsługi klienta, którzy zajmą się rozwojem innowacyjnych produktów i dostarczaniem doskonałej obsługi klientów UNIT4 z całego świata.

Utworzone nowe centra biznesowe są atrakcyjnym miejscem pracy dla kandydatów z Polski i całej Europy. We wrocławskim zespole jużpracują osoby pochodzące z Francji, Chorwacji, Ukrainy i Portugalii. Ci, którzy zdecydują się przenieśćdo stolicy Dolnego Śląska, mogą liczyćna dodatkowe wsparcie i udogodnienia.

"Wybraliśmy Polskę ponieważjest tutaj wielu utalentowanych, ambitnych ludzi, którzy mają dostęp do najlepszej edukacji. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku polskim, dzięki pozyskaniu wrocławskiej spółki TETA, stąd nasze przekonanie, że osoby zatrudnione w nowych centrach będą tworzyći dostarczaćusługi i produkty najwyższej jakości", powiedziałJose Duarte, Prezes UNIT4.

Inwestycja polega na zatrudnieniu, w ciągu najbliższych kilku lat, 700 dodatkowych pracowników. W celu wsparcia firmy w rozwoju oprogramowania oraz realizacji celów rekrutacyjnych, UNIT4 Polska otrzymała dotację rządową w wysokości 4,1 mln zł. W marcu firma przenosi się do nowej siedziby we Wrocławiu, aby zaoferowaćwszystkim pracownikom jeszcze lepsze warunki pracy.

W Polsce będą rozwijane najbardziej innowacyjne elementy oferty produktowej firmy UNIT4 związane głównie z elastycznością systemu, łatwością pracy, z technologiami mobilnymi i cloud computing. Innowacje posłużą rynkowi i naszym klientom, bowiem wszystkie te elementy tworzone są tak, aby równieżlokalne produkty mogły z nimi współpracować. Jest to dobra widomośćdla rodziny produktów TETA, które w Polsce, biorąc pod uwagę ich bardzo wysoką pozycję rynkową, są wciążnajważniejszym produktem firmy. Będziemy wzbogacaćje o nowe funkcjonalności, w których UNIT4 ma bardzo duże sukcesy w innych krajach, a których do tej pory nie oferowaliśmy w Polsce m.in. moduły do zarządzania projektami, czy wspierania uczelni w zakresie dziekanatu i obsługi studentów” – powiedziałArtur Sawicki, Dyrektor Zarządzający UNIT4 Polska.

-----

O firmie UNIT4

UNIT4, właściciel spółki UNIT4 Polska, to czołowy dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, skupionego na ludziach, dedykowanego dla organizacji usługowych. Firma tworzy ERP w chmurze i aplikacje biznesowe zaprojektowane w celu sprostania konkretnym wymogom wertykalnego rynku, pomagając klientom reagowaćna zmiany w sposób prosty, szybki i efektywny kosztowo.

Firma UNIT4 ma siedzibę w Holandii, działa w 26 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 4,100 osób. Więcej informacji o UNIT4 znajduje się na stronie internetowej www.unit4.com, Twitterze @UNIT4_Group, Google+ page lub na LinkedIn page.

O firmie UNIT4 Polska 

UNIT4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod marką TETA. Obecnie z rozwiązań UNIT4 Polska korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz TETA ERP zorientowany na ludzi system klasy ERP, automatyzujący bieżącą pracę, na rzecz działań strategicznych. Więcej informacji o UNIT4 Polska znajduje się na stronie internetowej: www.unit4teta.pl na Facebooku lub LinkedIn page

Kontakt:
Agnieszka Jarząbek
Specjalista ds. PR
M: +48 665 651 126 
Email: a.jarzabek@teta.com.pl