News

Unit4 wprowadza nowej generacji aplikacje dla sektora usług

  • Nowe rozwiązanie Unit4 ‘People Platform’ ustanawia wyższy standard dla aplikacji biznesowych, łącząc doświadczenie użytkowników z potrzebami wynikającymi ze specyfiki branży;
  • Nowe wersje flagowych produktów Unit4 wykorzystują ‘People Platform’, w celu zwiększenia efektywności i skuteczności działań pracowników;
  • Nowa identyfikacja wizualna odzwierciedla zaangażowanie Unit4 na rzecz sektora usług, określając kierunek “In Business for People”.

 

Unit4, wiodący dostawca aplikacji dla sektora usług, chcąc zwiększyćinnowacyjności produktów, wprowadza nowe rozwiązanie ‘People Platform’. Platforma stanowi fundament dla aplikacji biznesowych Unit4, dostarczając użytkownikom w proaktywny sposób informacje, pozwalające na większą efektywnośćpracy i automatyzację powtarzalnych czynności.

Rozwiązanie ‘People Platform’ wykorzystuje zaawansowane technologie, które w jeszcze większym stopniu dostosowują produkty Unit4 do indywidulanych potrzeb użytkowników. Zwiększa ich zaangażowanie poprzez pozytywne doświadczenia z użytkowania, elastyczne mechanizmy do rozbudowy aplikacji, dostarczanie kontekstowych informacji i możliwośćtworzenia wartości dodanej, dla takich branżjak: edukacja, usługi profesjonalne, organizacje non profit, handel hurtowy, rachunkowośći usługi publiczne.

Poza flagowymi produktami Unit4 - ERP i Finanse, w przyszłości pozostałe aplikacje będą dostosowane do założeń ‘People Platform’. Aplikacje te mogą byćstosowane w modelu chmury publicznej, prywatnej i on-premise. Unit4 w myśl idei ‘Cloud your Way’ zapewnia elastyczny model utrzymania baz danych oraz wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych.

„‘People Platform’ reprezentuje nowe podejście do aplikacji biznesowych dostarczanych dla sektora usług i sektora publicznego” powiedziałJose Duarte, CEO Unit4. „Koncentrujemy swoje wysiłki na innowacjach, mających wypełnićlukę jaka istnieje pomiędzy oczekiwaniami pracowników, co do prostoty aplikacji, a coraz bardziej złożonymi realiami biznesowymi. Dzięki nowej Platformie, nasze rozwiązania będą lepiej dostosowane do potrzeb użytkowników. Przyjmując to za standard we wszystkich naszych innowacyjnych przedsięwzięciach, sprawimy, że w przyszłości aplikacje biznesowe będą działaćsamodzielnie, w mniejszym stopniu angażując użytkowników, by mogli w pełni skupićsię na obsłudze klienta.”

Jak podkreśla Ray Wang, główny  analityk, założyciel i prezes Constellation Research Inc: „W dobie rosnącej niepewności biznesowej, organizacje potrzebują aplikacji biznesowych, które utrzymają się w zawrotnym tempie zmian. Firmy, które nie posiadają odpowiedniej infrastruktury zapewniającej pracownikom możliwośćszybkiej adaptacji do nowych warunków, muszą liczyćsię z ryzykiem marginalizacji przez konkurencję. Cyfrowy darwinizm nie sprzyja tym, którzy czekają.”

‘People Platform’ oferuje wysoce elastyczną architekturę, którą można łatwo rozszerzyćoraz dostosowaćdo bieżących i przyszłych potrzeb biznesowych. Składa się z 4 warstw:

Unikalne doświadczenie użytkownika – jakie są doświadczenia z użytkowania aplikacji

Zapewnia użytkownikom właściwe i kompletne informacje, takie jakich wymaga się w świecie cyfrowej komunikacji.

Zdolności biznesowe – odpowiedź na wymagania użytkowników biznesowych

Dzięki rozbudowanej, elastycznej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w firmach usługowych, gdzie głównym aktywem jest człowiek.

Inteligentny Kontekst – dostarczanie kontekstowych informacji oraz analityka predykcyjna

Dostarczanie kontekstowych informacji, jest według Unit4, podstawą nowej generacji aplikacji dla sektora usług. Wykorzystywanie technologii takich jak analiza danych mobilnych, analiza zachowań, analiza predykcyjna, w aplikacjach biznesowych dostarczających w sposób proaktywny informacje, umożliwia lepszy kontakt z klientami.

Elastyczny fundament – Architektura Extend-and-Relate™ zapewnia maksimum elastyczności przy rozbudowie systemu

  • Umożliwia użytkownikowi końcowemu rozbudowę struktur danych oraz funkcjonalności, by były dopasowane bezpośrednio do jego indywidualnych potrzeb oraz zgodne ze specyfiką branży.
  • Uwzględnia kontekst relacji biznesowych w rozbudowanych strukturach danych. Natychmiastowo łączy wszystkie moduły, raporty i obieg dokumentów w aplikacjach Unit4. Ma to kluczowe znaczenie dla zapewnienia elastyczności i zmniejszenia kosztu utrzymania.

 

 O firmie Unit4

Unit4, właściciel spółki Unit4 Polska, to czołowy dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, skupionego na ludziach, dedykowanego dla organizacji usługowych. Firma tworzy ERP w chmurze i aplikacje biznesowe zaprojektowane w celu sprostania konkretnym wymogom wertykalnego rynku, pomagając klientom reagowaćna zmiany w sposób prosty, szybki i efektywny kosztowo.

Firma Unit4 ma siedzibę w Holandii, działa w 26 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 4,100 osób. Więcej informacji o Unit4 znajduje się na stronie internetowej www.unit4.com, Twitterze @UNIT4_Group, Google+ page lub na LinkedIn page.

O firmie Unit4 Polska 

Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod marką TETA. Obecnie z rozwiązań UNIT4 Polska korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz TETA ERP zorientowany na ludzi system klasy ERP, automatyzujący bieżącą pracę, na rzecz działań strategicznych. Więcej informacji o Unit4 Polska znajduje się na stronie internetowej: www.unit4.pl na Facebooku lub LinkedIn page

 

Kontakt:

Agnieszka Jarząbek

Unit4 Polska sp. z o.o.

Specjalista ds. PR

M: +48 665 651 126 

Email: agnieszka.jarzabek@unit4.com