News

Firma Unit4 zdobyła nagrodę “Rozwiązanie Roku” w konkursie European IT & Software Excellence Awards za swoją pracę nad rozwiązaniami dla międzynarodowych organizacji non-profit.

Nagroda została przyznana za najlepsze rozwiązania dla klientów przynoszące znaczące wpływy dla organizacji Heifer International.

30 marca ogłoszono zwycięzcę w konkursie European IT and Software Excellence Awards w kategorii Enterprise Solution of the Year (Rozwiązanie roku dla firm) i została nim firma Unit4.

Nagrody te stanowią wyróżnienie za najlepsze rozwiązania dla klientów i najwyższej jakości usługi ze strony sprzedawców i dystrybutorów z całej Europy.

Sukcesem okazała się współpraca z międzynarodową organizacją non-profit Heifer International.Komentując wpływ oprogramowania Business World, opracowanego przez Unit4, na globalne organizacje pozarządowe, Jesus Pizarro, Wice Prezes i Enterprise Accounting and Controller w Heifer International powiedział, że: “Osiągnięcie obecnego poziomu przejrzystości finansowej pomogło nam zredukować koszty o ponad 27% i zwiększyło wpływ naszego programu o 57%. Innymi słowy, gdy rozpoczynaliśmy naszą podróż w 2011r. rokrocznie pomagaliśmy 1,9 milionom ludzi. Dziś, pomagamy ponad 3 milionom. To się nazywa wynik!”

Firma Unit4 pokonała w konkursie ponad 500 konkurentów. „Według jury projekt w pełni odpowiada na potrzeby klienta, a korzyści zostały dobrze zaprezentowane”, powiedział John Garratt, redaktor naczelny IT Europa, który przewodniczył komisji. “W tej kategorii konkurencja była zażarta, ale gdy przyszło określić konkretny zwrot z inwestycji, Unit4 udało się trafić w dziesiątkę i zdobyć zasłużoną nagrodę.”

Unit4 Business World to rozwiązanie typu ERP, które umożliwia firmom usługowym swobodne poruszanie się w sektorach publicznym i prywatnym i osiągnięcie znaczącej przewagi nad ich konkurentami dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie oprogramowania dla firm. Rozwiązania tego typu ograniczają koszty i znacznie usprawniają pracę organizacji.

Unit4 współpracuje z ponad 100 największymi organizacjami pozarządowymi, stowarzyszeniami i fundacjami z całego świata, m.in. z Armią Zbawienia, Conservation International, Norwegian People’s Aid, Rethink Mental Illness, ICIPE, Trocaire, Vinfen, ACDI/VOCA, MAP International, Institute of Cancer Research, Marie Stopes International, Czerwonym Krzyżem i Save the Children International.