News

Piotr Chrobot nowym Dyrektorem Zarządzającym w Unit4 Polska

Z dniem 1 stycznia 2016 roku firma Unit4 powołała na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Unit4 Polska Piotra Chrobota.

 

Piotr Chrobot pracuje w branży IT od 24 lat. Jest liderem biznesowym z bogatym doświadczeniem w obszarze sprzedaży i zarządzania. Ostatnio pełnił funkcje Dyrektora Sprzedaży w Microsoft Polska i Ukraina. Wcześniej był Dyrektorem Generalnym w firmie Symantec i Dyrektorem Sprzedaży w Cisco Systems. Ukończył Politechnikę Wrocławską i Ecole Nationale des Télécommunications w Rennes we Francji.

 

– Orientacja na klienta i zdolność do motywowania i budowania zespołów, zarówno wewnętrznych, jak i partnerów biznesowych, a także entuzjazm i energia Piotra zapewnią szybszy rozwój Unit4 i rozwiązań TETA w Polsce – powiedział Guy Langley, SVP South & Eastern Europe, Africa and Asia Pacific w Unit4.

 

Nowy Dyrektor Zarządzający będzie kontynuował strategię rozwoju Unit4 na polskim rynku. Będzie odpowiedzialny za maksymalizację wyników finansowych spółki poprzez zwiększenie sprzedaży, dostosowanie strategii produktowej do zmieniających się warunków rynkowych, jej realizację w ścisłej współpracy zespołów ds. rozwoju produktów, usług, outsourcingu i sprzedaży oraz rozwój liderów organizacji.

 

Dołączam do zespołu Unit4 Polska pełen energii i zaangażowania. Firma jest obecna na polskim rynku od prawie 30 lat, a produkty TETA były świadkami udanej transformacji gospodarczej w naszym kraju. Z sukcesem wspierają firmy w Polsce, w tym liderów w swoich branżach, jak Danone, JYSK, Schneider Electric czy Allianz Polska, w dziedzinach zasobów ludzkich i ERP. Dziś przedsiębiorstwa szukają nowych obszarów wzrostu i produktywności. Ich zwiększone wymagania  realizujemy w czterech dostępnych formach: Licencje, SaaS, Hosting, Outsourcing. Tę unikalną lokalną elastyczność w realizacji potrzeb klientów łączymy ze wsparciem silnego partnera globalnego Unit4. Jestem dumny, że zespół kilkuset wysokokwalifikowanych pracowników zatrudnionych we Wrocławiu i w Warszawie będzie jeszcze efektywniej wspierał klientów w całej Polsce w osiąganiu przez nich sukcesów rynkowych – mówi Piotr Chrobot.

 

Informacje o firmie Unit4 Polska 

 

Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy HR i ERP sprzedawanych pod marką TETA. Obecnie z rozwiązań Unit4 Polska korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz TETA ERP – zorientowany na ludzi system klasy ERP, automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych.

 

Więcej informacji o Unit4 Polska znajduje się na stronie internetowej: www.unit4.pl na Facebooku lub LinkedIn page

 

Informacje o firmie Unit4

Unit4 jest wiodącym dostawcą aplikacji dla przedsiębiorstw, które wspierają pracę firm z sektora usług. Firma Unit4 zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i osiąga roczne przychody w wysokości powyżej 530 mln USD (500 mln EUR). Dostarcza systemy klasy ERP oraz najlepsze w swojej klasie aplikacje ukierunkowane na potrzeby branży. Z rozwiązań Unit4 korzystają tysiące firm z sektora usług profesjonalnych, edukacyjnych, publicznych, non-profit, nieruchomości i finansowych.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej http://www.unit4.com/about/our-company, w serwisie Twitter (@Unit4global) oraz odwiedzając nasz profil w serwisie LinkedIn.