News

Stephan Sieber zostaje Dyrektorem Generalnym Unit4

Stephan Sieber zostaje Dyrektorem Generalnym Unit4

 

Utrecht, Holandia, 14 kwietnia 2016 r. — firma Unit4 ogłosiła dziś, że Stephan Sieber został powołany na stanowisko Dyrektora Generalnego (CEO) ze skutkiem natychmiastowym. Stephan Sieber jest obecnie Wiceprezesem Wykonawczym ds. Sprzedaży Globalnej w firmie Unit4, na stanowisku CEO zastąpi José Duarte, który stał na czele Unit4 od 2013 r.

 

Stephan Sieber dołączył do Unit4 na początku 2014 roku jako Wiceprezes Wykonawczy ds. Strategii i Działań Operacyjnych, a w połowie 2015 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży. Sieber odegrał kluczową rolę w transformacji i ponownym spozycjonowaniu firmy Unit4 jako szybko rozwijającego się lidera w branży aplikacji klasy enterprise dla organizacji z sektora usługowego.

 

Léo Apotheker, przewodniczący zarządu w Unit4, mówi: „Pragniemy podziękować José za jego osiągnięcia w ubiegłych trzech latach. Pomógł on w przekształceniu firmy Unit4 w jednego z najważniejszych graczy na rynku oprogramowania przeznaczonego dla organizacji nakierowanych na ludzi. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego dalszej karierze. Stephan obejmuje Unit4 w niezwykle ekscytującym momencie, zarówno jeśli chodzi o potencjał firmy, jak i o bieżące szanse rynkowe. Wnosi do firmy swoją wizję operacyjną i strategiczną, z wielką przyjemnością witam go w jego nowej roli”.

 

Stephan Sieber mówi: „Jestem zachwycony i zaszczycony faktem objęcia nowej roli w Unit4. W ciągu ubiegłych trzech lat firma wypracowała sobie unikalną pozycję na rynku dzięki nakierowanemu na ludzi podejściu do innowacyjnego oprogramowania biznesowego. Produktywność i wydajność ludzi jeszcze nigdy nie była tak ważna w branżach usługowych, a my stoimy przed szansą dostarczenia tym organizacjom nowego oprogramowania klasy enterprise. Mam szczęście być częścią niezwykle utalentowanego i ambitnego zespołu, a teraz dodatkowo otrzymuję możliwość prowadzenia firmy na następnym etapie jej rozwoju”.

 

Po pełnych sukcesów trzech latach w Unit4, José Duarte odchodzi ze stanowiska Dyrektora Generalnego z zamiarem realizowania swoich ambicji zawodowych poza branżą oprogramowania.

 

 

 

Informacje o firmie Unit4

Unit4 jest wiodącym dostawcą aplikacji dla przedsiębiorstw, które wspierają pracę osób zatrudnionych w sektorze usług. Dostarcza systemy klasy ERP oraz najlepsze w swojej klasie aplikacje ukierunkowane na potrzeby branży. Z rozwiązań Unit4 korzystają tysiące firm z sektora usług profesjonalnych, edukacyjnych, publicznych, non-profit, nieruchomości, finansowych oraz sprzedaży hurtowej. Unit4 działa z myślą o ludziach.

Więcej informacji znaleźć można na stronie http://www.unit4.com/about/our-company, na Twitterze (@Unit4global), na naszej stronie Google+ oraz na naszym profilu w serwisie LinkedIn

 

Więcej informacji:

Leoni Janssen, Dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej, Unit4

+31 653 847037

Leoni.Janssen@unit4.com