News

Konferencja Best in Cloud

Już 20 maja będziemy uczestniczyć w spotkaniu online, w ramach VIII Konferencji Computerworld Best in Cloud, która ze względu na pandemię koronawirusa została przeniesiona do sieci. Głównym tematem tego wydarzenia, będzie chmura jako narzędzie rozwoju biznesu i ośrodek innowacyjności. Zostaną też poruszone kwestie:

  • Wyzwań i uwarunkowań rynkowych skłaniających biznes do przeniesienia kluczowych systemów do chmury.

  • Zmianę sposobu funkcjonowania firmy i możliwości efektywnego osiągania celów biznesowych przy zastosowaniu rozwiązań chmurowych. 

Konferencja Best in Cloud będzie też okazją do zaprezentowania najciekawszych projektów SaaS, które posłużą jako przykłady wartości technicznej i biznesowej oraz katalizatora rozwoju i innowacji.

W tegorocznej edycji udział wezmą specjaliści z całej Polski. Wśród nich Radosław Zawada – Partner Manager w Unit4 Polska, który opowie o faktach i mitach związanych z digitalizacją HR w chmurze.

Podczas prezentacji skupi się on na kluczowym obszarze każdej organizacji – administracji kadrowo-płacowej. Zaprezentuje jak w trudnych czasach zautomatyzować dział HR bez konieczności ponoszenia dużych inwestycji, a dodatkowo poruszy takie zagadnienia, jak:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa obsługi procesów kadrowo-płacowych w Chmurze.

  • Bariery w digitalizacji działu HR.

  • Korzyści biznesowe związane z digitalizacją procesów HR.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć tutaj: https://www.computerworld.pl/konferencja/bestincloud

 

Dodatkowo, już 14 maja odbędzie się webinarium, podczas którego przedstawimy Państwu kluczowe korzyści i praktyczne aspekty obsługi procesów HR w Chmurze. Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć tutaj: https://teta.unit4.com/webinarium-saas-bpo