Współpraca partnerska

Working with partners
Unit4 Polska prowadzi intensywną politykę budowania relacji z partnerami.
Współpracujemy z wiodącymi na świecie dostawcami technologii IT, producentami oprogramowania i urządzeń uzupełniających pakiety Unit4 Polska, a także firmami konsultingowymi i instytucjami edukacyjnymi. Ich potencjał i rozwiązania wspierają tworzenie produktów Unit4 Polska, zapewniają nieustanny rozwój naszej firmy i gwarantują kompleksowość oferty.

Program partnerski Unit4 Polska

 • Unit4 Polska prowadzi wdrożenia i sprzedaż swojego oprogramowania zarówno bezpośrednio, jak i poprzez Sieć Autoryzowanych Partnerów na terenie całego kraju. Program Partnerski pozwala klientom nawiązać współpracę z firmą zlokalizowaną bliżej ich siedziby, co skutkuje szybszym i wygodniejszym dostępem do oferowanych przez nas produktów, przy zachowaniu kompetencji oraz wysokiej jakości obsługi zapewnianych przez Unit4 Polska.

  Bliskie relacje Unit4 Polska z firmami partnerskimi gwarantują możliwość wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych. Efektem jest lepsza obsługa Klientów i doskonalsze produkty.

  Program partnerski Unit4 Polska
 • W ramach Programu Partnerskiego Unit4 Polska istnieją trzy poziomy współpracy: handlowy, wdrożeniowy i deweloperski. Udział w nich zależy od firmy partnerskiej. Decydujące kryteria to wielkość organizacji, posiadane kompetencje i umiejętności, a także wizja działalności biznesowej.

  Partnerzy Handlowo - Wdrożeniowi

  Są zaangażowani w działania rynkowe w zakresie marketingu i sprzedaży rozwiązań informatycznych Unit4 Polska. Podnosząc swoje kompetencje z poziomu Partnera Handlowego są upoważnieni do oferowania usług wdrożeniowych i szkoleniowych. Prowadzą również obsługę serwisu i przyszłej rozbudowy systemów.

  Partnerzy - Deweloperzy

  Jest to najwyższy poziom kompetencji dostępny w Sieci Partnerskiej Unit4 Polska. Obejmuje rozszerzenie uprawnień handlowych i wdrożeniowych o możliwość samodzielnej rozbudowy rozwiązań informatycznych Unit4 Polska.

  Program partnerski Unit4 Polska
 • Udział w Programie Partnerskim zapewnia firmom szereg korzyści w trzech podstawowych obszarach:

  Wzrost biznesu

  • Wysokie prowizje ze sprzedaży rozwiązań Unit4 Polska,
  • Dodatkowe środki na własne działania marketingowe,
  • Uzyskiwanie nowych kontaktów biznesowych,
  • Pozyskiwanie stałych klientów,
  • Możliwość wykorzystania oprogramowania Unit4 Polska na wewnętrzne potrzeby komercyjne.

  Edukacja i rozwój

  • Doskonalenie umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych w ramach warsztatów i szkoleń oferowanych przez Unit4 Polska,
  • Dostęp do szczegółowej wiedzy z zakresu zarządzania biznesem oraz zintegrowanych rozwiązań informatycznych,
  • Pozyskanie i doskonalenie kompetencji z zakresu wdrożeń rozwiązań informatycznych dla biznesu,
  • Możliwość wymiany doświadczeń między firmami partnerskimi jako cenne źródło informacji.

  Technologia

  • Dostęp do informacji o najnowszych technologiach informatycznych,
  • Możliwość współudziału w rozwoju produktów Unit4 Polska.
  Program partnerski Unit4 Polska

 • Klienci biznesowi patrzą daleko w przyszłość. Dlatego oferowane przez nas rozwiązania muszą być wyposażone w najnowsze technologie informatyczne, które pomagają skutecznie wykorzystywać  pojawiające się możliwości biznesowe, dynamicznie rozwijać potencjał oraz w prosty i efektywny kosztowo sposób dostosowywać się do ciągłych zmian zachodzących na rynku.

  Właśnie takie działania chcemy popierać i do realizacji takich zadań poszukujemy Partnerów.

 • Wartości dla nas ważne – nastawienie, zaangażowanie, determinacja.

  Zapraszamy do współpracy firmy, które:

  • traktują współpracę jako długofalową inwestycję,
  • widzą szansę wykorzystania swoich umiejętności podczas realizacji wspólnych projektów informatycznych,
  • posiadają kompetencje, usługi lub produkty, które moga być uzupełnieniem oferty Unit4 Polska.
 • Zgłoszenie do Programu Partnerskiego

  Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy w ramach jednego z typów partnerstwa Unit4 Polska, prosimy o wypełnienie formularza.

  Dokładniejszych informacji na temat partnerstwa z Unit4 Polska udzieli:

  Radosław Zawada
  Email: Radoslaw.Zawada@unit4.com


Partnerzy komplementarni

Pokaż Ukryj

Unit4 Polska tworzy sieć współpracy z partnerami komplementarnymi, uzupełniającymi i poszerzającymi aktualną ofertę firmy. Poszukuje partnerów posiadających w swoim portfolio sprawdzone i innowacyjne technologicznie produkty lub usługi, które uzupełnią funkcjonalność oprogramowania TETA lub zaspokoją potrzeby towarzyszące wdrażaniu u klientów pakietu klasy ERP (TETA ERP) lub rozwiązań HR (TETA HR).

Proponowane modele współpracy

 1. Unit4 Polska rekomenduje swoim aktualnym klientom oprogramowanie/usługi/produkty dostarczane przez Partnera. Partner korzysta dzięki rozbudowanej bazie firm, z którymi, współpracuje Unit4 Polska (w wielu przypadkach już od ponad 10-15 lat). Bliskie relacje oparte na zaufaniu pozwalają nam rekomendować klientom najlepsze rozwiązania.
 2. Partner poleca swoim klientom oprogramowanie TETA jako komplementarne lub niezależne rozwiązanie odpowiadające ich potrzebom.
 3. W celu zwiększenia wspólnych szans sprzedażowych i podniesienia skuteczności działań, Unit4 Polska przygotuje wraz z partnerem wspólną, dedykowaną ofertę rynkową oraz pozyskuje referencje dla wspólnie oferowanych rozwiązań.

 • Focus Contact Center oferuje usługi do komunikacji biznesowej dla klientów, dostępne w modelu cloud computing. Firma jest liderem polskiego rynku w zakresie Business Automation & Communication. Od kilku lat rozwija autorską platformę Focus Contact Center, która zapewnia usługi do zarządzania relacjami z klientami poprzez wielokanałową komunikację, efektywnego działania sprzedażowego, kompleksowej obsługi i budowania wiedzy o klientach.


 • Preactor to wiodący wytwórca oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, która istnieje na rynku od 20 lat. Pierwszym partnerem angielskiej firmy Preactor Internatoional w Polsce jest spółka Prętczyński, partner Unit4 Polska. Firma posiada status Preactor Silver Solution Provider.


 • Infinite Sp. z o.o. od 2001 roku tworzy rozwiązania informatyczne nakierowane na automatyzację oraz rozwój strategicznych procesów biznesowych. Wiodący obszar działalności firmy stanowią systemy EDI, umożliwiające wymianę i archiwizację danych w formie elektronicznej oraz rozwiązania klasy SFA, wspierające pracę mobilnych zespołów sprzedażowych.


 • GreenPost w swej ofercie posiada wysoce wyspecjalizowane, profesjonalne usługi w zakresie automatyzacji przetwarzania dokumentów. E-usługi GreenPost, zintegrowane z wieloma systemami ERP, umożliwiają automatyzację odbierania, przetwarzania, przesyłania i archiwizowania dokumentów biznesowych firmy z wykorzystaniem platformy internetowej GreenMail24.


 • Queris to firma partnerska Unit4 Polska stale poszerzającą swój potencjał z zakresu nowych technologii, automatyki przemysłowej oraz komputerowych systemów przekazywania i przetwarzania danych. Firma Queris kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych w zakresie informatyzacji i automatyzacji wytwarzania.


Partnerzy handlowo-wdrożeniowi

Pokaż Ukryj

 • Asseco Data Systems S.A. to spółka, która produkuje i rozwija oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, dostarcza rozwiązania oparte o chmurę, centra danych, oferuje szkolenia i systemy zarządzania kapitałem ludzkim, specjalizuje się także w usługach zaufania i bezpieczeństwa danych oraz komunikacji masowej. Asseco Data Systems S.A. skupia wiedzę i wieloletnie doświadczenie blisko 900 ekspertów oraz różnorodne kompetencje, które pozwalają jej być wiarygodnym partnerem w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymaniu systemów informatycznych dostarczanych zarówno do biznesu jak i jednostek administracji publicznej. Siłą napędową Spółki jest bliski kontakt z Klientem i doskonała znajomość jego potrzeb dzięki kilkunastu biurom w całej Polsce oraz czerpanie z potencjału Grupy Asseco – polskiego giganta IT o międzynarodowej skali działania.


 • Systemy Komputerowe – Paweł Bartos Oferujemy naszym klientom: • Sprzedaż i wdrożenie systemów ERP • Wiedzę i doświadczenie nabyte w trakcie szkoleń i ponad 50 wdrożeń • Indywidualne podejście do klienta • Rozwiązywanie problemów niestandardowych np. obsługę pracowników eksportowych • Partnerstwo w działaniu, jako jedyną drogę


 • BMM to firma specjalizująca się w konsultingu, tworzeniu oprogramowania i wdrażaniu systemów wspomagających zarządzanie. Od 1995 r. budujemy nasze doświadczenie w pracy w dużych i średnich firmach produkcyjnych i usługowych B2B oraz zakładach opieki zdrowotnej. Pomagamy Klientom przekształcać procesy za pomocą technologii cyfrowych i wniosków wynikających z analizy danych. Działalność konsultingowa BMM dotyczy zarządzania czasem pracowników, efektywności kosztowej wykorzystania sprzętu oraz zarządzania lekami i materiałami. Od prawie 20 lat prowadzimy wdrożenia oprogramowania wspierającego pracę działów HR w dużych firmach - opierając się na tym doświadczeniu dostarczamy naszym Klientom oprogramowanie i usługi wspierające procesy kadrowe, płacowe i zarządzania zasobami ludzkimi. Ponadto mamy doświadczenie w implementacji oprogramowania ERP, BI i hurtowni danych.


 • BUI Andrzej Burkiewicz

 • DahliaMatic Sp. z o.o.


 • Eksperci HR – Doświadczenie. Wiedza. Aplikacje. Wierzymy, że odpowiednio ułożone procesy payroll & HR wspierane przez najlepsze rozwiązania IT rozwijają biznes naszych klientów i ułatwiają codzienną pracę. Zdobyte doświadczenie przekładamy na unikalną wiedzę ekspercką, dzięki której doradzamy i skuteczne wdrażamy najbardziej uznane aplikacje. Wdrożenia ERP – Jakość. Sprawdzona metodologia. Satysfakcja z wyboru. Właściwie dobrana technologia pozwala na efektywniejsze zarządzanie procesami w firmach. Jest podstawą do przenoszenia biznesu na wyższy poziom. Wykorzystując sprawdzoną metodologię wdrożeniową skutecznie dopasowujemy i uruchamiamy najlepsze rozwiązania IT w przedsiębiorstwach.


 • Firma Nomade KMM należy do sieci Firm Partnerskich od ponad 10 lat - wcześniej jako 2 plus 1 biznes, a od 2015 jako spółka z o.o. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale dzięki stale rozwijającej się sieci drogowej nie zamykamy się tylko na województwo mazowieckie. Świadczymy usługi dystrybucyjno-wdrożeniowe systemu TETA HR oraz TETA ME. Specjalizujemy się we wdrożeniu wszystkich modułów twardego i miękkiego HR oraz modułów finansowych. Dzięki znajomości narzędzi wewnątrz aplikacji, przygotowujemy wiele dedykowanych rozwiązań (w tym raporty) dla obsługi procesów unikalnych dla działalności każdego Klienta. Przeprowadzamy również wdrożenia modułów logistyki, sprzedaży i projektów przy wsparciu innych partnerów. We współpracy stawiamy na partnerstwo i wzajemny szacunek - bez tego żadne wdrożenie nie zakończy się sukcesem.


 • OPTeam tworzy polski rynek IT już od 1988 roku, specjalizując się w dostarczaniu, wdrażaniu i integracji rozwiązań informatycznych. Oferuje zróżnicowane pod względem zastosowań systemy, w tym m.in. do zarządzania produkcją w zakresie planowania, monitorowania, kontroli jakości, aż po rozliczanie i analizę kosztów. Ponadto na ofertę firmy składają się narzędzia wspierające obszary księgowości, finansów, HR oraz logistyki. OPTeam dysponuje szeroką wiedzą na temat stosowanych technologii, jak również najnowszych trendów IT. Dlatego zawsze doradza rozwiązania najlepiej odpowiadające stawianym wymaganiom. Firma z sukcesem zrealizowała niemal 1 000 projektów dla różnych branż, w tym biznesu, szkół wyższych i administracji publicznej.


 • PERTUS zapewnia kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstw. Wdrożenia aplikacji UNIT4 (wcześniej TETA) prowadzi od 1994 r., posiadając duże doświadczenie zespołu w obszarach zarządzania. Oferta i kompetencje firmy w ramach wdrożeń rozwiązań UNIT4 obejmują: - analizy potrzeb, dobór rozwiązań, doradztwo IT, - szkolenia, konsultacje wdrożeniowe, konfiguracje i implementacje systemów, - usługi programistyczne, migracje danych i budowa interfejsów wymiany danych API, - nstalacje środowiska i zarządzanie infrastrukturą IT, obsługa serwisowa, - opieki i stałą obsługę po wdrożeniu. PERTUS prowadzi również: - tworzenie, wdrożenia i rozwój aplikacji biznesowych, dedykowanych dla potrzeb indywidualnych klientów w obszarach m.in. billingu i obsługi sprzedaży, obiegu dokumentów, transportu, rozliczania czasu pracy, obiegu i rozliczania zleceń, - outsourcing informatyczny, stałą obsługę i rozwiązywanie problemów IT, - zabezpieczenia zasobów IT i sieci, usługi internetowe, wsparcie w ramach RODO. Współpraca PERTUS z klientami zorientowana jest długoterminowo.


 • Remontowa Electrical Solutions sp. z o.o. realizuje projekty dla przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Kompetencje naszych pracowników pozwalają na przekrojowe prowadzenie projektów od położenia całej instalacji elektrycznej oraz infrastruktury informatycznej w budynku do uruchomienia systemu zarządzania przedsiębiorstwem. Lata doświadczeń pozwoliły nam na opracowanie narzędzi informatycznych wspomagających pracowników każdego szczebla w ich codziennej pracy. Stworzone przez nas rozwiązania pozwalają na sprawne rozliczanie kosztów powstałych w procesie produkcji. Do naszych unikatowych rozwiązań należą m. in rozliczanie czasu pracy pracowników na zlecenia produkcyjne przy wsparciu danych ze strefowego systemu kontroli dostępu, planowanie efektywnego rozkroju surowców, zarządzanie magazynem przy wsparciu mobilnego systemu kodów kreskowych, mobilne rejestrowanie etapów procesu produkcyjnego oraz generowanie dokumentów produkcyjnych. Nasza firma wdraża systemy TETA wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem od ponad 14 lat. W tym czasie spółka dała się poznać jako sprawdzony, rzetelny i otwarty na potrzeby swoich Klientów partner.

Partnerstwa technologiczne

Pokaż Ukryj
HP

Unit4 Polska współpracuje z korporacją HP dostarczając swoim Klientom serwery, urządzenia sieciowe, rozwiązania do archiwizacji danych oraz oprogramowanie do administracji środowiskiem IT. Obecnie posiadamy status HP Business Partner Select.

Internet Security Systems

Jako Internet Security Systems Silver Partner dostarczamy ściany ogniowe, VPN, systemy zapobiegania intruzom oraz oprogramowanie do filtrowania treści WWW i e-maili firmy ISS.

Microsoft

Technologie i bazy danych Microsoft są wykorzystywane przede wszystkim 
w systemach TETA ERP, TETA HR oraz TETA BI, które w całości zostały stworzone przy użyciu narzędzi .NET. Unit4 Polska osiągnęła też status Microsoft Gold Certified Partner for Software Products – najwyższy w Microsoft Partner Program.

Oracle

Unit4 Polska współpracuje z korporacją Oracle od 1997 roku. We współpracy 
z Oracle zdobyliśmy zaszczytny status Gold Worldwide w programie Oracle Partner Network Specialized ze specjalizacją Database 11 g.

WEBCON

WEBCON jest producentem WEBCON BPS – platformy low-code klasy BPM (Business Process Management). To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla dużych firm i korporacji, szukających systemu workflow do elektronicznego obiegu dokumentów czy digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. WEBCON BPS umożliwia szybkie budowanie aplikacji biznesowych bez kodowania – dla m.in. Microsoft SharePoint, Office 365 i Azure. Pozwala również na – elastyczne i z natychmiastowym efektem – dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb. Tworzenie rozwiązań usprawniających procesy – od wspierających po krytyczne – z WEBCON BPS odbywa się w sposób zwinny i iteracyjny. W dobie cyfrowej transformacji zdecydowanie ułatwia to organizacjom zdobycie przewagi konkurencyjnej i utrzymanie pozycji lidera rynku. Unikalna technologia InstantChange™ zastosowana w WEBCON BPS umożliwia działom IT dostarczanie rozwiązań dla biznesu zgodnie z metodyką DevOps. Pozwala to na znaczące skrócenie czasu budowania i modyfikacji aplikacji, uniknięcie długu technologicznego i zmniejszenie ryzyka projektowego do minimum. Dowiedz się więcej: https://webcon.com/pl/

Współpracujemy z firmami

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

WCTT to samofinansująca się jednostka Politechniki Wrocławskiej. Jej misją jest wspieranie wymiany technologii pomiędzy organizacjami innowacyjnymi 
i badawczymi a przedsiębiorstwami. 

Wyższa Szkoła Handlowa

Wrocławska WSH współpracuje z Unit4 Polska w zakresie studiów podyplomowych. Zajęcia dla studentów prowadzone są przez przedstawicili firmy, a prace przebiegają na systemie informatycznym TETA ERP.

HRK SA

HRK to największa polska firma doradcza z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Z Unit4 Polska współpracuje od wielu lat wspomagając nas w tworzeniu oprogramowania kadrowo-płacowego.

 • Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

  WCTT to samofinansująca się jednostka Politechniki Wrocławskiej. Jej misją jest wspieranie wymiany technologii pomiędzy organizacjami innowacyjnymi 
  i badawczymi a przedsiębiorstwami. 

  Wyższa Szkoła Handlowa

  Wrocławska WSH współpracuje z Unit4 Polska w zakresie studiów podyplomowych. Zajęcia dla studentów prowadzone są przez przedstawicili firmy, a prace przebiegają na systemie informatycznym TETA ERP.

  HRK SA

  HRK to największa polska firma doradcza z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Z Unit4 Polska współpracuje od wielu lat wspomagając nas w tworzeniu oprogramowania kadrowo-płacowego.

 • Współpraca z Pekao SA

  Unit4 Polska przy współpracy z Bankiem Pekao SA umożliwia klientom usprawnienie obsługi operacyjnej i procesów księgowych poprzez automatyczny eksport i import płatności pomiędzy systemami: ERP, finansowo-księgowym (FK) czy kadrowo-płacowym (HR) a systemem bankowości elektronicznej PekaoBIZNES24.

  Testy pakietu TETA ERP w wersji 19.5 zostały przeprowadzone w zakresie eksportu i importu danych.
  Oprogramowanie zostało przetestowane na środowisku produkcyjnym Banku z konfiguracją sprzętową spełniającą wymogi PekaoBIZNES24.
  Prawidłowość eksportu i importu danych zależne jest od prawidłowej konfiguracji sprzętowej u klienta, zgodnej z wymogami PekaoBIZNES24.
  Przeprowadzenie testów nie stanowi certyfikatu w rozumieniu ustawy 
  o systemie oceny zgodności.

  Współpraca z BRE Bankiem

  Pakiety TETA ERP i TETA 2000 otrzymały złote certyfikaty zgodności w zakresie komunikacji z systemami bankowości elektronicznej BRE Banku SA. Certyfikaty programu BRE Partner przyznawane są produktom producentów oprogramowania typu FK/ERP/CRM/HR.

   

Skontaktuj się

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy w ramach jednego z typów partnerstwa Unit4 Polska, prosimy o wypełnienie formularza.

Dokładniejszych informacji na temat partnerstwa z Unit4 Polska udzieli:


Radosław Zawada
Email: Radoslaw.Zawada@unit4.com