Rozwiązania IT dla pozostałych branż

Unit4 Polska zapewnia szybsze, bardziej elastyczne i efektywne rozwiązania spełniające specyficzne wymagania różnych sektorów rynkowych. Nasza wiedza wynika z blisko 30 lat doświadczenia w pracy z organizacjami z wielu sektorów. We współpracy z nimi koncentrujemy się na planowaniu długoterminowej strategii biznesowej, zapewniającej wymierne korzyści, dostosowujemy nasze produkty i usługi w celu zaspokojenia ich specyficznych potrzeb. Mamy ponad 2 000 Klientów, z różnych branż, co czyni nas ekspertem w opracowania dedykowanych rozwiązań.

  • Transport i Logistyka

    Głównymi czynnikami, warunkującymi wynik spółek na rynku transportu i logistyki, są innowacyjność, łatwość obsługi i szybkie dotarcie do Klienta. Nasze rozwiązania mogą być wykorzystywana przez firmy dystrybucyjne i handlowe, które korzystają z własnego lub najmowanego transportu. System wspomaga realizację procesu transportu towarów począwszy od podjęcia decyzji o przekazaniu towaru do transportu, przez obsługę zleceń wyjazdu, aż po rozliczenie kosztów związanych z przewozem.

  • Media

    Świadczenie bogatego spektrum usług wymaga od firm z branży medialnej wsparcia nowoczesnymi technologiami. Rozwiązania Unit4 Polska sprawdzają się w firmach, które posiadają wiele spółek, nawet jeśli zajmują się różnymi rodzajami działalność. Wdrożenie systemu pozwala na efektywne wesparcie rachunkowości zarządczej, zautomatyzowanie wielu prac, dzięki wprowadzeniu  elektronicznego obiegu dokumentów, oraz przyśpieszenie wielu procesów choćby takich jak przygotowywania giełdowych sprawozdań finansowych. 


Jak możemy pomóc?

W Unit4 Polska koncentrujemy się na oferowaniu rozwiązań zorientowanych na ludzkie potrzeby. Wykazujemy wysoką sprawność w obsłudze szybko zmieniających się wymagań organizacyjnych, ewolucji struktur korporacyjnych lub nowego ustawodawstwa. Możesz być pewny, że zyskasz najlepsze wsparcie i wiedzę w kontekście rutynowych, codziennych obowiązków, jak i wartość dodaną dla organizacji, by sprawniej wdrażać strategie i osiągać cele.