News

Od Paryża po Warszawę. Zaproszenie dla specjalistów HR.

W najbliższym czasie specjaliści Unit4 Polska pojawią się na dwóch konferencjach organizowanych przez Blue Business Media. Już 26 września rozpocznie się VIII Adaptive Manufacturing Forum, podczas którego przedstawiciele największych firm produkcyjnych, przez dwa dni, będą wymieniać się doświadczeniami w obszarze strategicznego zarządzania zmianą. Wydarzenie to odbędzie się w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, a wśród prelegentów swoje wystąpienie pod tytułem „Jak zarządzać zespołem produkcyjnym i nie zwariować” zaprezentuje menedżer produktu TETA HR w Unit4 Polska - Katarzyna Jaśniewicz. Podczas wykładu zostaną poruszone takie zagadnienia, jak:

  • Czy zarządzanie zespołem musi być żmudne i frustrujące?

  • Jak radzić sobie na bieżąco z brakami kadrowymi?

  • Dobre praktyki we wdrażaniu digitalizacji procesów na produkcji

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj: https://adaptive-manufacturing.pl/

Zaledwie miesiąc później – 24 i 25 października – w hotelu Renaissance Warsaw Airport, odbędzie się VIII Forum Dyrektorów HR, podczas którego eksperci z największych firm w Polsce poruszą tematy związane z dynamicznymi zmianami zachodzącymi w obszarze HR. Na warszawskim spotkaniu specjalistów zarządzania kadrami nasza ekspertka, Katarzyna Jaśniewicz, poprowadzi prelekcję pod tytułem „Jak technologia pomaga HR-owcom w kreowaniu pozytywnego Employee Experience” i odpowie na pytania:

  • Jak w szybki sposób dowiedzieć się, czego potrzebuje pracownik?

  • Jak zautomatyzować planowanie pracy dzięki analizie danych?

  • Jak wykorzystać Real Time Reporting jako narzędzie przyśpieszające obsługę pracowników?

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj: https://hr-forum.pl/

Dodatkowo warto w swoich kalendarz zapisać daty: 22 i 23 października. To właśnie wtedy w Paryżu odbędzie się konferencja UNLEASH zatytułowana „The epicenter of workforce revolution”. Podczas dwóch dni wydarzenia, swoje wystąpienia zaprezentują eksperci z dziedziny HR, którzy postarają się odpowiedzieć na pytania związane z zachodzącymi zmianami w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Mamy przyjemność poinformować, że Unit4 jest partnerem konferencji, a nasz dyrektor generalny Mike Ettling znajdzie się w elitarnym gronie prelegentów i poprowadzi prelekcję pod tytułem „Roadmapping the next 5 years of HR Tech”, a także weźmie udział w debacie „Beyond Talent Management: How can companies really change and drive the employee experience?”.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj: https://unleashgroup.io/

 Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach.