News

Wdrożenie PPK w firmie – webinar

21 maja o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatny webinar, z którego dowiedzieć się można jak optymalizować procesy związane z wdrożeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie.

Temat PPK poruszany jest wśród przedsiębiorców od początku 2019 roku, kiedy to weszła w życie ustawa, obligująca wszystkie firmy zatrudniające osoby na umowy o pracę oraz umowy cywilno-prawne, do wypłacania dodatkowych świadczeń dla pracowników, na tzw. jesień życia.

Podczas webinaru można zdobyć praktyczną wiedzę, ponieważ uczestnikom zostanie zaprezentowany proces wdrożenia PPK  z użyciem aplikacji TETA HR.

Do tworzenia PPK będą zobowiązane w pierwszej kolejności duże firmy, zatrudniające ponad 250 pracowników – nowy program muszą wdrożyć już od 1 lipca 2019 roku.

To głównie do ich przedstawicieli kierowane jest bezpłatne webinarium, które poprowadzą eksperci i członkowie grupy roboczej ds. PPK:

  • Katarzyna Jaśniewicz – menadżerka produktu TETA HR i TETA ME z firmy Unit4 Polska
  • Grzegorz Łętocha - Członek Zarządu Nationale-Nederlanden PTE S.A.

Webinar będzie dostępny wyłącznie na żywo, udział w nim 21 maja od godziny 10:00 będzie jedyną okazją do pozyskania praktycznej wiedzy o wdrożeniu PPK.

Zapisy oraz pozostałe szczegóły dotyczące spotkania dostępne są tutaj.