Przejdź do treści

Tak można pracować

Tworzymy oprogramowanie dla biznesu, które usprawnia pracę, działa samodzielnie, jest intuicyjne i nastawione na potrzeby ludzi, którzy go używają. Umożliwiamy inteligentną automatyzację procesów biznesowych i działamy w różnych modelach dostępu.

ładna Pani

Technologia, której warto zaufać

Przed Tobą oprogramowanie, które skoncentrowane jest na potrzebach ludzi. Niezależnie, czy szukasz systemu do obsługi procesów kadrowo-płacowych, aplikacji do konkretnych procesów biznesowych, czy kompletnego pakietu do zarządzania całą organizacją. Poznaj gamę elastycznych rozwiązań dla biznesu.

obraz

Wspieraj swój biznes

Kadry i Płace

Wybierz system, który usprawni obsługę kadrową pracowników i zautomatyzuje proces naliczania wynagrodzeń. 

obraz

Zoptymalizuj codzienność

Workforce Management

Zagwarantuj optymalną koordynację wszystkich procesów w firmie. Postaw na rozwiązanie do zarządzanie zasobami, którego zaawansowane mechanizmy działania pozwolą na sprawniejsze wykonywanie codziennych zadań.

obraz

Zaangażuj swoich ludzi

Zarządzanie Talentami

Dbaj o stały rozwój swoich pracowników i dostrzegaj ich talenty. Utalentowanych ludzi i nieoszlifowane diamenty trzeba wspierać równie mocno!

obraz

Zarządzaj swoją organizacją

ERP oraz Planowanie Finansowe

Wybierz rozwiązanie, które pozwoli Twoim pracownikom lepiej wykonywać ich zadania, zautomatyzuje i zoptymalizuje procesy w Twojej firmie.

obraz

Usprawnij procesy kadrowo-płacowe

Outsourcing Kadr i Płac

Postaw na wysoką jakość usług, skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi oraz doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów w zakresie administracji kadrowej i naliczania wynagrodzeń.

Zaufali nam

Wdrażamy systemy i usprawniamy procesy od ponad 30 lat. Do tej pory z naszych usług skorzystało już ponad 2000 firm z różnych sektorów. Z chęcią wesprzemy także Twoją działalność. Poznaj niektóre organizacje, korzystające z naszych rozwiązań.

bakoma logo
debica logo
debica logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
ippl logo
jysk logo
logo
leroy merlin logo
lg logo
logo
logo
logo
logo
pwr logo
logo
logo
sot logo
logo

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteś zainteresowany ofertą Unit4 Teta?
Chętnie przybliżymy Ci więcej szczegółów!