Program zarządzania talentami w firmie

 

 

Unit4 Talent Management to platforma wspierająca rozwój talentów, stanowiąca alternatywę dla istniejących procesów rocznej oceny i rankingów zaangażowania pracowników. Rozwiązanie umożliwia lepsze zarządzanie wydajnością osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Przedstawiamy zorientowany na przyszłość system, który pomaga angażować pracowników i oferuje dane na temat ich umiejętności i możliwości rozwoju zawodowego.

Zapoznaj się z naszym raportem dotyczącym najnowszych trendów w zarządzaniu wydajnością. Raport ma na celu  pomóc firmom pracującym nad zwiększeniem efektywności w zrozumieniu, które metody zarządzania wydajnością prowadzą do sukcesu oraz dlaczego inne zawodzą.

Rozwiązane zintegrowane z systemem TETA HR

 

 

Łatwy dostęp do wszystkich systemów

Ułatw użytkownikom korzystanie ze wszystkich platform. TETA i Unit4 Talent Management integrują się między sobą, dzięki wspólnemu logowaniu za pomocą Open ID - bez potrzeby używania kilku loginów i haseł!

 

 

Z łatwością odwzoruj swoją strukturę organizacyjną

Unit4 Talent Management korzysta ze struktury organizacyjnej i danych o pracownikach zawartych w TETA HR.  Dlatego nie trzeba wykonywać podwójnej pracy, aby przenosić dane między platformami. Wszelkie zmiany są automatycznie synchronizowane w Unit4 Talent Management

Usprawnij rozwój talentów

Zdigitalizuj swój proces

Przenieś proces zarządzania efektywnością do XXI wieku i rozwijaj go poprzez zaawansowane rozwiązania i ciągłe aktualizacje oprogramowanie.

 

Usprawnij kontakty z pracownikami

Umożliwiaj ludziom regularne śledzenie zmian zachodzących w organizacji i przystosowywanie się do nich, dzięki lepszemu dopasowaniu celów i efektywnej informacji zwrotnej.

Zrealizuj swoją strategię

Analizuj, umożliwiaj rozwój i wspieraj swoich ludzi, aby uzyskać najlepsze wyniki. Zidentyfikuj ich unikalne talenty, wykorzystaj mocne strony aby osiągnąć cele strategiczne firmy.

Rozwiązanie wspierające rozwój talentów

W oparciu o Twoje potrzeby oraz zmiany zachodzące w organizacji, dopasowujemy unikatowy zestaw funkcjonalności realizujący indywidulaną ścieżkę rozwoju Twojej firmy.

 

 

Informacja zwrotna 360°

Przekształć wyrażanie uznania i dawanie informacji zwrotnej w nawyk. Stwórz kulturę, w której stanie się to intuicyjne i wykorzystaj przejrzystą komunikację, aby oceniać i poprawiać wyniki Twojego zespołu. 

 

 

 

Regularne ankiety zaangażowania 

Unit4 Talent Management oferuje wydajne podejście do badania zaangażowania poprzez krótkie cykliczne ankiety typu "puls". Zapoznaj się z potrzebami swoich ludzi i buduj idealne środowisko pracy w oparciu o informację od pracowników.

 

 

Zwinne i przejrzyste cele

Zaplanuj cele przedsiębiorstwa, zespołu oraz cele indywidualne (OKR), abyś wiedział dokąd zmierzasz Ty i Twoja organizacja. Możesz ustalać i dostosowywać cele w oparciu o kluczowe rezultaty. Każda osoba ma łatwy dostęp do przejrzystej struktury wszystkich istotnych celów.

 

 

Zarządzanie szkoleniami i e-learing

Rozpowszechniaj i aktualizuj wiedzę w swojej organizacji za pomocą narzędzia do tworzenia kursów, zintegrowanego z rozwiązaniami do nauki zarówno online, jak i offline.

 

 

 

Ustrukturyzowane rozmowy kontrolne

Unit4 Talent Management zapewnia sprawdzony schemat indywidualnych rozmów kontrolnych. Z łatwością zaplanuj i przygotuj efektywne rozmowy jeden na jednego i zaoszczędź czas korzystając z gotowej bazy pytań.

 

 

Dedykowane dashboardy i zaawansowane analizy

Nasza zaawansowana analityka behawioralna pozwala wizualizować w jaki sposób ewoluuje rozwój talentów, zarówno z perspektywy ilościowej, jak i jakościowej. Przeglądaj dedykowane raporty, aby zrozumieć szerszy obraz i podejmować, oparte na danych decyzje mające na celu dalszy rozwój organizacji.

 

Wykorzystaj potencjał swoich ludzi

Dział HR

•   Przejdź z roli administracyjnej do wspierającej. 
•   Polegaj na danych, podejmując decyzje dotyczące talentów.
•   Monitoruj  poziom zaangażowania całej organizacji.

 

Menedżerowie

•  Przejmij większą odpowiedzialność za swoje zespoły. 
•  Szybciej rozpoznawaj problemy Twoich pracowników. 
•  Zapewnij odpowiedni wsparcie i działania kontrolne. 

Pracownicy

•  Przejmij większą odpowiedzialność za swoją karierę. 
•  Bądź na bieżąco ze swoimi postępami.
• Dowiedz się , czego się od Ciebie oczekuje. 

Dlaczego organizacje zaufały intuo

Elastyczność intuo jest główną zaletą tego rozwiązania. Chcesz wyrazić opinię? Świetnie! Nie jesteś jeszcze gotowy do e-learningu? Nie ma problemu. Dostosowujemy wszystko do Twoich potrzeb, aby sprostać wyzwaniom i możliwościom. Unit4 Talent Management jest zaprojektowane tak, aby pasować do każdej organizacji, ale masz wrażenie, że zostało stworzone specjalnie dla Ciebie.

Europabank

„Minęło zaledwie kilka miesięcy, a nasi menedżerowie sprawniej komunikują się ze swoimi podwładnymi i są lepszymi liderami. ”

Thomas De Meyer Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich 

Zobacz case study z wdrożenia Unit4 Talent Management w Europabank

Keyrus

„Szukaliśmy innowacyjnego narzędzia, które można byłoby łatwo dostosować do realizacji naszych potrzeb”.

Sara Goris

Zobacz case study z wdrożenia Unit4 Talent Management w Keyrus

Jak możemy pomóc?

W Unit4 Polska koncentrujemy się na oferowaniu rozwiązań zorientowanych na ludzkie potrzeby. Wykazujemy wysoką sprawność w obsłudze szybko zmieniających się wymagań organizacyjnych, ewolucji struktur korporacyjnych lub nowego ustawodawstwa. Możesz być pewny, że zyskasz najlepsze wsparcie i wiedzę w kontekście rutynowych, codziennych obowiązków, jak i wartość dodaną dla organizacji, by sprawniej wdrażać strategie i osiągać cele.